Galerija

Pašaminės skyriuje buvo paminėta Kovo 11 – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Programoje dalyvavo Linkmenų kaimo etnografinis ansamblis „Linkmena“. Vadovė Onutė Kryževičienė. Veikė Ignalinos dailininkės-mėgėjos Odetos Mačiulytės darbų paroda „Lietuvai“ . Renginį vedė Dalė Basiūnienė.
Pašaminės skyriuje vyko smagi Užgavėnių šventė.
Pašaminės skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas , margaspalves juostos audimas ir pynimas.
Akimirkos iš Vasario 16 d. minėjimo koncerto, Švenčionėlių miesto kultūros centre.
Švenčionėlių miesto kultūros centro Pašaminės skyriuje, paminėta Vasario 16 -oji „Lai gyvuoja Lietuva, laisva ir nepriklausoma“

Laisvės gynėjų dienos minėjimas, Švenčionėliuose.

Švenčionėlių miesto kultūros centro Pašaminės skyriuje buvo paminėta laisvės gynėjų diena. Dalinamės akimirkomis iš renginio ir kviečiame aplankyti Švenčionėlių vaikų dienos centro ir Pašaminės vaikų piešinių parodą skirtą Sausio 13 – jai paminėti.

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, Švenčionėlių miesto kultūros centre

Akimirkos iš 2017-ųjų metų sutikimo.

Švenčionėlių KC, Pašaminės kultūros skyrius, suorganizavo Kalėdinio senelio  ir nykštuko apsilankymą pas gyventojus ir  vaikučius. Buvo aplankyti ir kitu kaimu gyventojai. Visiems sutikusiems kelyje  Kalėdų senelis ir nykštukas  palinkėjo gerų metų  ir įteikė simbolines dovanėles.

Švenčionėlių miesto kultūros centro Pašaminės skyriuje vyksta paroda „Kalėdų pasaka atgyja“. Parodą suorganizavo Pašaminės klubo vedėja D.Basiūnienė   Parodoje dalyvauja Pašaminės darbščiųjų rankų  būrelis ,,Bitutės ir Pašaminės  kaimo vaikučiai.

Tradicinė „Meno mėgėjų šventė“ Švenčionėlių miesto kultūros centre

Lapkričio mėn. 25 d. Švenčionėlių m. kultūros centre vyko  „Meno mėgėjų šventė“, kurios metu pasirodė visi Švenčionėlių m. kultūros centro meno kolektyvai. Šventė jau tapusi tradicine ir vyksta kiekvienais metais prieš Adventinį laikotarpį.

Švenčionėlių kultūros centro, Pašaminės skyriuje vyko rudens vakaronė „Spalvingoji rudens palete“.

Lapkričio 13 d.  Švenčionėlių kultūros centre vyko regioninis liaudiškų kapelų ir kaimo muzikantų festivalis „Ant Sarios krantų“. Tai tęstinis projektas. Pirmasis festivalis vyko 2014-ųjų lapkritį ir sulaukė stulbinančio pasisekimo ir publikos ovacijų.

Kelios valandos smagios liaudiškos muzikos, dainų ir pokštų tikrai neprailgo. Šių metų festivalyje dalyvavo ir gerai mūsų žiūrovams pažįstamos kapelos: Ignalinos krašto kaimo kapela „Lanksva“.  Švenčionių rajono Adutiškio kaimo kapela, ir dar nematyti kolektyvai: Ukmergės rajono Veprių filialo kapela, Visagino kultūros centro kapela „Linksmuolė“, Ignalinos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Ringė“, Vilniaus mokytojų namų tautiškos muzikos ansamblis „Vilnija“.

Švenčionėlių miesto kultūros centro Pašaminės skyriuje lapkričio 4 d. vyko edukacinė pamoką iš šiaudų. Pamoką vedė Reškutėnų  vyr. bibliotekininkė Dangira Lapėnaitė . Renginyje dalyvavo Pašaminės  kaimo vaikai su vadove Dale Basiūniene  ,Švenčionėlių socialinių paslaugų centro vaikai su vadove Lina Rodevičienė.

Akimirkos iš susitikimo koncerto su dainininku Stasiu Liupkevičiumi Švenčionėlių miesto kultūros centro, Pašaminės skyriuje.

Švenčionėlių miesto kultūros centro,

Pašaminės skyriaus rudeninių kompozicijų paroda.

Rudens Kermošius 2016 m.