Modernaus šokio kolektyvas „BEDUGNĖ“

Choreografė Renata Grigianecienė jau 15 metų sukasi šiuolaikinio šokio sūkuryje ir tiek pat laiko savo polėkiu dalinasi su žmonėmis, norinčiais bendrauti, svajoti ir mąstyti šokant. Daugelis žinančių Renatos kūrybą nekantriai laukia, jau tapusio tradiciniu, šokio festivalio „Judesio pagauti“, kuris kasmet į Švenčionėlių kultūros centrą pritraukia vis daugiau ne tik žiūrovų, bet ir dalyvių. Didžioji dalis šokėjų tai rajono mokyklų ir gimnazijų moksleiviai, studentai jau palikę gimtuosius namus, bet negalintys pamiršti šokio, šokio kuris formuoja asmenybę, padeda bendrauti ir paprasčiausiai ugdo gerus žmones.

Šaunu, kad  Renatos sukurti šokiai džiugina ne tik rajono gyventojus, bet ir garsina Lietuvos vardą įvairiuose tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose, kuriuose choreografės kolektyvų nariai tampa laureatais ir prizininkais, o pati vadovė vertinama kaip profesionalas ir kviečiama dalintis savo patirtimi į seminarus.

Kūrybos procese choreografė  nebijo eksperimentų, savo šokiuose naudoja teatro elementus, vis dažniau scenoje pasirodo kompozicijos, atliekamos duetų.